IV Міжнародна конференція

20 травня 2016 р. Київ, Україна

Рідкісні рослини і гриби України та прилеглих території: реалізація природоохоронних стратегій

Шановні колеги!

Нам було надзвичайно приємно довідатися про Ваше бажання взяти участь у роботі IV Міжнародній конференції «Рідкісні рослини і гриби України та прилеглих територій: реалізація природоохороних стратегії», яка відбудеться 1620 травня 2016 р. у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України (Київ, Україна). Надсилаємо Вам друге інформаційне повідомлення, у якому вміщено необхідну інформацію для учасників.

Реєстрація учасників відбуватиметься 16 травня з 8:30 до 17:00 і 17 травня 8:30 до 9:30 за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 1, адміністративний корпус Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна КНУ. Під час реєстрації Вам буде видано робочі матеріали та детальну програму конференції.

Проживання. Учасники будуть поселятися в готель Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Васильківська, 94), у комфортабельних номерах на дві і три персони, вартість одного ліжко-місця – близько 200 грн. за добу.

Транспорт. Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна КНУ імені Тараса Шевченка і Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України розташовані у центральній частині Києва (будь ласка, дивіться картосхему).

Картосхема розташування об’єктів проведення конференції

Умовні позначення: 1 – залізничний вокзал «Київ-Пасажирський»; 2 – Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 3 – головний «червоний» корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 4 – гуманітарний «жовтий» корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 5 – Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України

Щоб потрапити до Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна КНУ найліпше вийти на станції метро «Університет», а далі пройти бульваром Тараса Шевченка в напрямку площі Перемоги вздовж огорожі Ботанічного саду (приблизно 350 м) до пам’ятника М. Щорсу. Звідти повернути ліворуч і по вул. С. Петлюри пройти ще близько 60 м до входу в наукову частину Ботанічного саду. Інший варіант маршруту починається з залізничного вокзалу. Вийшовши через центральний вихід головного терміналу вокзалу на Вокзальну площу, необхідно рухатись по правій стороні вул. С. Петлюри (приблизно 650 м) і Ви потрапите до входу у наукову частину Ботанічного саду.

До Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України найкраще дістатися метром: необхідно вийти на станції метро «Театральна» і підніматися лівою стороною по вул. Богдана Хмельницького у напрямку Театру опери і балету до вул. Терещенківської (приблизно 150 м), далі повернути ліворуч і пройти ще близько 80 м до сходинок входу в Інститут ботаніки.

До готелю Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Васильківська, 94) Ви можете потрапити, скориставшись послугами міського транспорту: 1) від залізничного вокзалу курсує тролейбус №12, Вам слід їхати до зупинки «Станція метро «Виставковий Центр» або 2) метрополітеном до зупинки «Виставковий центр». Далі, необхідно йти вздовж вул. Васильківській близько 350 м.

Харчування. У корпусах Київського національного університету імені Тараса Шевченка знаходиться мережа викладацьких та студентських їдалень. Крім того, навколо Ботанічного саду та Інституту ботаніки розташована велика кількість ресторанів, кафе, фаст-фудів будь-якого класу. Вартість обіду – від 35 грн.

Екскурсія та урочистий бенкет. Під час роботи конференції буде проведена екскурсія Ботанічним садом ім. акад. О.В. Фоміна КНУ та організований виїзд у природу. При бажані учасників оргкомітет може сприяти купівлі квитків у театри і музеї м. Києва.

Оргвнесок та інші витрати. Організаційний внесок для очної участі у конференції складає – 250 грн., вартість публікації однієї сторінки Ваших матеріалів – 75 грн. Кошти слід перерахувати не пізніше 10 квітня 2016 року на картку «Приватбанку» Олесі Олексіївни Безсмертної № 5168755625920018 (обов’язково вказуючи свої ініціали та прізвище) або передати особисто.

Під час реєстрації Ви можете додатково сплатити внесок за участь у польовій екскурсії до ботанічного заказника місцевого значення «Тулинецькі переліски», що розташований у Миронівському районі Київської області (детальніше: https://goo.gl/6OmhqF) та ландшафтного заказника місцевого значення «Жуків острів» у м. Києві (детальніше: https://goo.gl/I68Lep), а також за участь у святковій вечері. Розмір сплати для участі у цих заходах Ви дізнаєтесь під час реєстрації.

Усні доповіді. Представлення доповіді: мультимедійні презентації на основі програми Microsoft PowerPoint. Регламент: на пленарному засіданні надається 15 хв. для доповіді і 5 хв. на запитання та обговорення; на секційних засіданнях – 10 і 5 хв., відповідно. Будь-ласка, враховуйте регламент. Файл з презентацією надається учасником конференції перед початком роботи секції.

Стендова доповідь. Розмір постера від 59,4 х 42,0 см (формат А-2) до 118,8 х 84,0 см (формат А-0). На кожному постері обов’язково вказується назва доповіді, ініціали і прізвище автора (-ів), назва установи, контактна інформація.

Фотоконкурс. Конкурс буде проведено у трьох номінаціях: «Судинні рослини Червоної книги України», «Несудинні рослини та гриби Червоної книги України», «Природа України».

Журі: д.б.н., проф. В.П. Гелюта, к.б.н. О.О. Сенчило, к.б.н., доцент В.П. Коломійчук, к.б.н., с.н.с. І.А. Коротченко, к.б.н. О.О. Безсмертна.

7 правил для участі і перемоги у конкурсі

  1. Учасником конкурсу може бути лише учасник IV Міжнародної наукової конференції «Рідкісні рослини і гриби України та прилеглих територій: реалізація природоохороних стратегії», який попередньо висловив своє бажання у реєстраційній заявці.
  2. Кожен учасник може представити не більше трьох фотографій, які передаються оргкомітету під час реєстрації і будуть повернуті авторам після оголошення переможців конкурсу. За погодженням автори можуть надати електронні або паперові версії своїх фотографій Оргкомітету для некомерційного використання з гарантією збереження авторського права.
  3. Фотографії повинні ілюструвати рослини та гриби, які включені у Червону книгу України, або природу України.
  4. До конкурсу приймаються фотографії формату A4 (210 x 297 мм), які обрамлені у рамку і закриті склом. До кожної фотографії додається картонна табличка (50 х 150 мм), на якій зазначається ініціали та прізвище автора фотографії та назва роботи.
  5. Учасник конкурсу гарантує, що при фотографуванні не було нанесено шкоди рослинам або їхнім місцям існування.
  6. Кольорові зміни і нанесення текстів на фотографіях заборонені.
  7. Учасник гарантує, що його фотороботи, які представлені на конкурс, раніше не виставлялися і не публікувалися (у тому числі в Інтернеті, періодичних виданнях, книгах тощо). 

Попередня програма конференції

16 травня 2016 р. (понеділок)

8.30 – 17.00 – реєстрація та поселення учасників конференції
13.00 – 15.00 – екскурсія до Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна
після 16.00 – культурна програма (відвідування театру тощо – за бажанням)

17 травня 2016 р. (вівторок)

8.30 – 9.30 – продовження реєстрації учасників конференції
10.00 – 13.00 – урочисте відкриття конференції, пленарне засідання
13.00 – 14.00 – обід
14.00 – 18.00 – робота в секціях

18 травня 2016 р. (середа)

9.00 – 13.00 – робота в секціях, з перервою на каву
13.00 – 14.00 – обід
14.00 – 16.00 – продовження роботи в секціях, з перервою на каву
17.00 – 20.00 – святкова вечеря

19 травня 2016 р. (четвер)

9.00 – 18.00 – польова екскурсія

20 травня 2016 р. (п’ятниця)

9.00 – 13.00 – круглий стіл, обговорення у робочих групах
13.00 – 14.00 – обід
14.00 – 16.00 – підведення підсумків конференції, прийняття резолюції, нагородження переможців фотоконкурсу, урочисте закриття конференції
після 16.00 – від’їзд учасників конференції

 

Контактна інформація:

Адреса

01032, Україна, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 1,
Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Телефони

+38-050-5445944 (заст. голови оргкомітету – Микита Перегрим)
+38-067-3322837 (секретар оргкомітету конференції – Олеся Безсмертна)
+38-044-2346056 (приймальня Ботанічного саду).

E-mail

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будь ласка, повідомте Оргкомітет завчасно про час і дату Вашого приїзду!

ДО ЗУСТРІЧІ В КИЄВІ!

 

БОТАНІЧНИЙ САД ІМЕНІ АКАД. О.В. ФОМІНА

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ»

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНСТИТУТ БОТАНІКИ ІМ. М.Г. ХОЛОДНОГО НАН УКРАЇНИ

ПЛАНТА ЄВРОПА

УКРАЇНСЬКЕ БОТАНІЧНЕ ТОВАРИСТВО

Теги: конфренції

ДрукE-mail

Контакти

Телефон: +38 (044) 234 60 56
Факс: +38 (044) 239 31 90

Email: botsad-fomin@ukr.net

Адреса: вул. С. Петлюри, 1,
м. Київ, 01032